ANO přemety na pražské kandidátce. Martina Schopperová to vzdala, Babiš vsadí na Adrianu Krnáčovou

29. červenec 2014  Radek Pešout   komentáře (0)  527 objevných slov

Je to překvapivá zpráva? Ani ne. Je to typická Babišovina. Kdo se setkal s ministrem financí, měl tu čest s ním hovořit ještě jako podnikatelem z Agrofertu, nemůže být překvapen. Lídrem pražské kandidátky nakonec bude Adriana Krnáčová. Ale i to nemusí být konečný kandidát.

Adriana Krnáčová. Foto: ANOAdriana Krnáčová. Foto: ANO

Nejprve Jan Kasl, pak neúspěšné námluvy s jinými známými tvářemi. Nakonec překvapení v podobě oznámení, že si Andrej Babiš vybral podnikatelku s luxusním nábytkem Martinu Schopperovou.

Jenže je tu nečekaný zvrat. Ambiciózní žena se prý rozhodla vzdát kandidatury na post primátorky, nepovede kandidátku ANO. Vlastně na ní nebude vůbec. Oficiálně kvůli tomu, že se rozhodla nabídku nepřijmout z osobních důvodů a chce se věnovat jen podnikání. "Paní Krnáčové i hnutí ANO držím v Praze palce. Pokud budu moct, ráda pomůžu. Nechci se ale úplně vzdát svého soukromého a profesního života," prohlásila Schopperová.

Obsah je dále dostupný pouze pro registrované čtenáře!

Článek má celkem 527 slov. Tento obsah je dostupný pouze pro registrované čtenáře. Pokud si chcete přečít zbytek článku, je nutné se přihlásit. Pokud ještě nemáte u nás vytvořený účet, můžete se zaregistrovat.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 3x


Přidat komentář (0)

Reklama

Čtěte také...

Babiš nejprve zařízl Kasla, pak Marvanovou. Šéf ANO hasí požáry

Andrej Babiš měl perný víkend (31.5, 1.6.2014). Nejprve v sobotu vyřešil neshody v Praze politickou likvidací Jana Kasla, v neděli pak posvětil odchod Hany Marvanové z ministerstva spravedlnosti, aby z poměrně populární tváře udělal svoji poradkyni.

Babiš je naštvaný na své lidi v hnutí ANO. Eurovolby podcenili, vidí se jako starostové, tvrdí

Drtivá kritika dovnitř hnutí ANO míří po sice vyhraných, ale s hubeným výsledkem, eurovolbách. Předseda hnutí Andrej Babiš je naštvaný na své spolustraníky, že Pavla Teličku nechali ve štychu.

Babiš v Ústí: Říkáme, že bude líp. Jen jsme nikdy neřekli kdy

Babiš v Ústí: Říkáme, že bude líp. Jen jsme nikdy neřekli kdy

Ministr financí a předseda hnutí ANO Andrej Babiš přijel na mítink do Ústí nad Labem. Do kulturního domu se vrátil po 2,5 letech. Avšak tentokrát si mohl užívat triumfálního comebacku.Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!Magazín Investigate.cz


Časopis je součástí webů portfolia společnosti MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
Investigate.cz na Seznam.cz
Investigate.cz na Facebooku


Redakce Investigate.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!