Babišovo ANO konečně zveřejnilo programové priority. Jsou to hesla bez obsahu?

30. srpen 2013  Redakce   komentáře (0)  624 objevných slov

Miliardář Andrej Babiš se rozhodl postavit Hnutí ANO a masivně investovat do reklamy. Stále ale není znám program s popsaným řešením, jak dosáhnout vytyčených cílů. Přečtěte si s naším komentářem, s čím chce nová štika na politické scéně se probojovat do Poslanecké sněmovny.

V roce 2012 to začalo kritizováním a poukazováním na nešvary české společnosti. ANO 2011 Andreje Babiše si na web dávalo novinové titulky a noticky z kauz, které v té době média popisovala. Teď po létě inovované ANO používá claim Bude líp a konečně na konci srpna zveřejnilo programové priority. Podrobný program ale není, zřejmě ho bývalý novinář a komentátor Martin Komárek stále sepisuje. Co voličům nové hnutí nabízí?

ANO staví na třech heslech, resp. prioritách. (1) Dáme lidem práci, (2) Stejná pravidla pro všechny, (3) Aby tu chtěly žít i naše děti. Jsou to hlavní hesla včleněná do sloganů na billboardy a reklamní plakáty.

Obsah je dále dostupný pouze pro registrované čtenáře!

Článek má celkem 624 slov. Tento obsah je dostupný pouze pro registrované čtenáře. Pokud si chcete přečít zbytek článku, je nutné se přihlásit. Pokud ještě nemáte u nás vytvořený účet, můžete se zaregistrovat.

Autor Redakce

Autor: Redakce


[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 3.2 hvězdiček / Hodnoceno: 5x


Přidat komentář (0)

Reklama

Čtěte také...

Babišovo ANO je vítězem eurovoleb, následováno TOP 09. Propadák pro ODS

ANO Andreje Babiše je vítězem evropských voleb 2014 v České republice. Hnutí získalo 4 mandáty. Úspěch ve volbách slaví i TOP 09 nebo Svobodní s jedním mandátem. Naopak citelnou ztrátu zaznamenala ODS.

Ať konečně vláda dá Mostu signál, co tu bude, když se neprolomí těžební limity, říká primátor Jan Paparega

Ať konečně vláda dá Mostu signál, co tu bude, když se neprolomí těžební limity, říká primátor Jan Paparega

Primátor Mostu Jan Paparega (nez. za Severočeši Most) má opačný názor než starostové Litvínova a Horního Jiřetína. "Pokud tady nebude to A, což je historicky těžba uhlí, ať nám vláda řekne to B. Co tedy zamýšlí, protože obecná teze: přilákáme sem zahraniční investory, to pro mě není odpověď. To není…

ČR vs. Německo: Proč a jaké jsou rozdíly ve stavebních tendrech na silnice a dálnice?

"Proč se u nás staví kilometr dálnice o čtvrtinu dráž než v Německu?" zeptal se Nejvyšší kontrolní úřad a dohodl se na spolupráci s nejvyšší kontrolní institucí Německa Bundesrechnungshof. Společně vypracovaly zprávu o zadávání veřejných zakázek v obou zemích. Soustředily se na zakázky ve stavebnict…Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!Magazín Investigate.cz


Časopis je součástí webů portfolia společnosti MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
Investigate.cz na Seznam.cz
Investigate.cz na Facebooku


Redakce Investigate.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!