ČSSD si stanovila 10+1 priorit pro volby. Některé si protiřečí

26. srpen 2013  Redakce   komentáře (0)  1861 objevných slov

Sociální demokraté sestavili program pro říjnové předčasné volby. Voliče chtějí lákat na líbivé proklamace. Avšak při podrobnějším čtení musí volič zpozornět: Priority jsou s českou realitou v následujících letech těžko uskutečnitelné.

Logo ČSSDLogo ČSSD

ČSSD slibuje, že vytvoří nová pracovní místa. Zároveň chce zvýšit minimální mzdu. Sociální demokraté chtějí pomoci mladým rodinám a na druhé straně zajistit důstojné stáří. A aby toho nebylo málo, sociální demokraté lákají na kvalitní zdravotní péči dostupnou všem. A to není všechno. Jenže, kde na to soc-dem chce vzít, když státní pokladna je ve výrazném deficitu? Rozebrali jsme bod po bodu a nabízíme komentář k jednotlivým prioritám.

Jsou to líbivá hesla shrnutá v jedenácti bodech, marketingově uchopených jako 10+1 priorit. Voliči ČSSD by jim měli rozumět. Pokud zůstaneme u klišé, měli by to být voliči převážně z řad seniorů, dělnických profesí, středoškoláci a mladé rodiny.

Obsah je dále dostupný pouze pro registrované čtenáře!

Článek má celkem 1861 slov. Tento obsah je dostupný pouze pro registrované čtenáře. Pokud si chcete přečít zbytek článku, je nutné se přihlásit. Pokud ještě nemáte u nás vytvořený účet, můžete se zaregistrovat.

Autor Redakce

Autor: Redakce


[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat komentář (0)

Reklama

Čtěte také...

O kandidátech ČSSD do voleb rozhodovala hrstka vyvolených. Hlavní slovo měli vlivní v regionech

O kandidátech ČSSD do voleb rozhodovala hrstka vyvolených. Hlavní slovo měli vlivní v regionech

Do Poslanecké sněmovny míří v předčasných říjnových volbách za ČSSD lidé, kteří neprošli testem okresních a krajských konferencí. Při sestavování kandidátek rozhodovaly především zájmy úzké skupiny lidí v regionech.

Bohuslav Sobotka vyhlíží vítězství ČSSD. V rozhovoru odtajňuje jména svých ministrů

Bohuslav Sobotka se už vidí budoucím předsedou vlády, nejlépe jednobarevné složené z ministrů sociální demokracie. Ve velkém rozhovoru dále vysvětluje, proč necítí zodpovědnost za situaci v OKD a je přesvědčen, že ústecká ČSSD se svými skandály prochází očistou.

ČSSD sestavila kandidátky ve všech krajích. Kdo je v první desítce?

ČSSD sestavila kandidátky ve všech krajích. Kdo je v první desítce?

Sociální demokraté na sobotním zasedání ústředního výkonného výboru potvrdili své kandidátní listiny do říjnových předčasných voleb. Na čelných místech jsou především zasloužilí členové ČSSD, někteří figurující v různých skandálech z minulosti.Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!Magazín Investigate.cz


Časopis je součástí webů portfolia společnosti MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
Investigate.cz na Seznam.cz
Investigate.cz na Facebooku


Redakce Investigate.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!