Dominik Feri je podle Jaroslava Kubery nadějným politikem. Teplice mají nejmladšího radního

13. listopad 2014  Radek Pešout   komentáře (0)  508 objevných slov

Je mu teprve 18 let, na jaře 2015 ho čeká maturita. Avšak už je zastupitelem a radním severočeských Teplic, města s více jak 50 tisíci obyvateli. Podle senátora a primátora Jaroslava Kubery je Dominik Feri nadějným politikem.

Dominik Feri. Foto: Investigate.cz/Radek PešoutDominik Feri. Foto: Investigate.cz/Radek Pešout

"Už jsem s nimi o lecčem jednal. Myslím si, že ne. Jsem dostatečně svérázný, že se dokážu prosadit," odpovídá pro Investigate.cz Dominik Feri na otázku, zda se neobává toho, že by ho starší a zkušenější političtí harcovníci mohli válcovat.

Mladík je zajímavý kromě nízkého politického věku i svými vlasy. Jeho předci jsou částečně z Etiopie. V Teplicích, v lázeňském severočeském městě, vyčnívá i svým oblečením. Jako outfit si Dominik Feri zvolil oblek. Takhle chodí oblečen i do školy.

Obsah je dále dostupný pouze pro registrované čtenáře!

Článek má celkem 508 slov. Tento obsah je dostupný pouze pro registrované čtenáře. Pokud si chcete přečít zbytek článku, je nutné se přihlásit. Pokud ještě nemáte u nás vytvořený účet, můžete se zaregistrovat.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 2.21 hvězdiček / Hodnoceno: 14x


Přidat komentář (0)

Reklama

Čtěte také...

Co mají politický předseda Andrej Babiš a rádiový prezident Michel Fleischmann společného? Řídí se podle průzkumů

Co mají politický předseda Andrej Babiš a rádiový prezident Michel Fleischmann společného? Řídí se podle průzkumů

Andrej Babiš předvedl v letošní předvolební kampani, že i on umí poslouchat. A to především konzultanty a poradce. Díky tomu se dostavil úspěch, jako před téměř čtrnácti lety u komerčního rádia Evropa 2.

Sázkařský skandál ve fotbale: Zmizí FK Teplice z fotbalové mapy? Sklářský gigant AGC, který je majitelem, přemýšlí o odchodu z klubu

Sázkařský skandál ve fotbale: Zmizí FK Teplice z fotbalové mapy? Sklářský gigant AGC, který je majitelem, přemýšlí o odchodu z klubu

Aktuální sázkařský skandál údajného ovlivňování zápasů se citelně může dotknout prvoligového klubu FK Teplice. Už v červenci 2013 předseda představenstva FK Teplice a viceprezident AGC Pavel Šedlbauer naznačil, že sklářský gigant uvažuje o stažení z klubu, jehož je majitelem.

Petr Fiala se mění. Z profesora se více stává kousavým politikem

Petr Fiala razantně mění image poté, co usedl do křesla předsedy Občanské demokratické strany. Uhlazený vysokoškolský profesor prochází poměrně velkou změnou a svoji novou tvář ukázal v nedělních Otázkách Václava Moravce.Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!Magazín Investigate.cz


Časopis je součástí webů portfolia společnosti MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
Investigate.cz na Seznam.cz
Investigate.cz na Facebooku


Redakce Investigate.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!