Hlava vzhůru vyzve Václava Klause, aby ji vedl do evropských voleb, říká ve velkém rozhovoru Jana Bobošíková

3. říjen 2013  Redakce   komentáře (0)  1826 objevných slov

Jana Bobošíková vede do sněmovních voleb blok Hlavu vzhůru. Ve velkém rozhovoru nastiňuje program hnutí a vysvětluje, v čem se od ODS a TOP 09 liší v pravicové politice. Hlavním tématem je i role bývalého prezidenta Václava Klause.

Když se Hlavu vzhůru nedostane do sněmovny, co bude s budoucností tohoto bloku? Budete fungovat dál, nebo se nějak přeorientujete na něco jiného? "Přece Hlava vzhůru vyzve Václava Klause, aby ji vedl do evropských voleb." Takže chcete, aby Václav Klaus byl kandidátem v evropských volbách do Evropského parlamentu? "Samozřejmě." Už to máte nějak předjednané s Václavem Klausem? "Nebudu nic prozrazovat. Jen říkám, co se stane," říká v rozhovoru pro Investigate.cz Jana Bobošíková, předsedkyně bloku Hlavu vzhůru.

To znamená, že Suverenita je mrtvá?

Obsah je dále dostupný pouze pro registrované čtenáře!

Článek má celkem 1826 slov. Tento obsah je dostupný pouze pro registrované čtenáře. Pokud si chcete přečít zbytek článku, je nutné se přihlásit. Pokud ještě nemáte u nás vytvořený účet, můžete se zaregistrovat.

Autor Redakce

Autor: Redakce


[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat komentář (0)

Reklama

Čtěte také...

Od voleb 1996 k volbám 2013 aneb jak se měnily voličské nálady. Co lze ze šesti voleb vyčíst?

Jak probíhaly volby a měnily se voličské nálady a preference od roku 1996 do 2013, to přináší analýza Investigate.cz. Při pohledu na volební mapy v uplynulých letech lze vyčíst trend, kdy původně silná ODS začala ztrácet na úkor ČSSD. Jenže i tato strana začala vyklízet pozice, což ukázaly říjnové p…

S kmotry už nehrajeme, tvrdí lídryně ODS Miroslava Němcová ve velkém rozhovoru

Lídryně ODS Miroslava Němcová je ve velkém rozhovoru přesvědčena, že strana se odstřihla od kmotrů. Dále polemizuje nad čistotou TOP 09 a nastiňuje pohled na ekonomická témata, třeba řešení situace v OKD či prolomení těžebních limitů v severních Čechách.

Marie Benešová ve velkém rozhovoru: Co řekla o Bradáčové, občanském zákoníku, zákonu o státním zastupitelství a rozpočtu na rok 2014?

Ministryně spravedlnosti v demisi Marie Benešová ve velkém rozhovoru vysvětluje svůj postoj k vrchní státní zástupkyni Lence Bradáčové. Také naznačuje, jaká atmosféra panuje v justici a zda budou postaveny justiční paláce v Ústí nad Labem a Brně.Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!Magazín Investigate.cz


Časopis je součástí webů portfolia společnosti MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
Investigate.cz na Seznam.cz
Investigate.cz na Facebooku


Redakce Investigate.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!