Nikdo z nás nešel do politiky, abychom spolupracovali s bývalým agentem StB, říká v rozhovoru Miroslav Kalousek

15. říjen 2013  Redakce   komentáře (0)  660 objevných slov

Bývalý ministr financí, místopředseda TOP 09 Miroslav Kalousek v rozhovoru pro Investigate.cz odpovídá na ostré otázky. Vysvětluje, proč by jeho strana nešla do koalice s levicovými partajemi i s hnutím ANO Andreje Babiše nebo jak to bylo v roce 2006. V té době veřejně oznámil, že je ochoten jít do vlády s Jiřím Paroubkem za tiché podpory KSČM. A proč obhajuje Jaromíra Drábka?

Jaký výsledek očekáváte v těchto předčasných volbách? Opravdu jste už na odchodu do opozice, jak řekl předseda TOP 09 v rozhovoru pro MF Dnes, že se odeberete do opozičních lavic, nebo se poperete o co nejlepší výsledek?

Netroufám si tipovat. Samozřejmě budeme zápasit a bojovat o každého voliče, komu stojí za to chránit svobodnou demokracii a bránit se sklonům autokratických režimů. Anebo kdo věří principům konzervativní politiky. Chtěl bych ale zdůraznit, že nemusíme být nutně za každou cenu ve vládě. My jsme v politice proto, abychom bránili své ideje a zastupovali své myšlenky. Pokud to nemůžete dělat ve vládě, protože pro to nemáte příslušné partnery, budeme v opozici.

Obsah je dále dostupný pouze pro registrované čtenáře!

Článek má celkem 660 slov. Tento obsah je dostupný pouze pro registrované čtenáře. Pokud si chcete přečít zbytek článku, je nutné se přihlásit. Pokud ještě nemáte u nás vytvořený účet, můžete se zaregistrovat.

Autor Redakce

Autor: Redakce


[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat komentář (0)

Reklama

Čtěte také...

Pokud nebudeme v pozici, abychom mohli něco zásadně změnit, tak budeme v opozici, tvrdí v rozhovoru za ANO Andrej Babiš

Miliardář Andrej Babiš v rozhovoru pro Investigate.cz vysvětluje postoj k české politice, zda má obavy o možném rozkladu ANO po volbách, co si myslí o Mirku Topolánkovi nebo šéfredaktorovi Reflexu Pavlu Šafrovi. A také odpovídá, zda vyjednává o koupi mediální skupiny Empresa Media.

Buď budeme volit, aby politika byla lepší, nebo budeme volit tak, že to bude horší, říká v rozhovoru Karel Schwarzenberg

Předseda TOP 09 Karel Schwarzenberg v rozhovoru pro Investigate.cz hovoří o Andreji Babišovi, o směřování české politiky, o Miroslavu Kalouskovi nebo prezidentovi Miloši Zemanovi.

Hlava vzhůru vyzve Václava Klause, aby ji vedl do evropských voleb, říká ve velkém rozhovoru Jana Bobošíková

Jana Bobošíková vede do sněmovních voleb blok Hlavu vzhůru. Ve velkém rozhovoru nastiňuje program hnutí a vysvětluje, v čem se od ODS a TOP 09 liší v pravicové politice. Hlavním tématem je i role bývalého prezidenta Václava Klause.Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!Magazín Investigate.cz


Časopis je součástí webů portfolia společnosti MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
Investigate.cz na Seznam.cz
Investigate.cz na Facebooku


Redakce Investigate.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!