S kmotry už nehrajeme, tvrdí lídryně ODS Miroslava Němcová ve velkém rozhovoru

27. září 2013  Redakce   komentáře (0)  1389 objevných slov

Lídryně ODS Miroslava Němcová je ve velkém rozhovoru přesvědčena, že strana se odstřihla od kmotrů. Dále polemizuje nad čistotou TOP 09 a nastiňuje pohled na ekonomická témata, třeba řešení situace v OKD či prolomení těžebních limitů v severních Čechách.

ODS je vnímána jako strana kmotrů. Jak chcete bojovat proti tomuto vnímání tak, abyste mohli říct: To je naše minulost, už jsme se od toho odstřihli? Samozřejmě je to i v jiných stranách, je to i v ČSSD.

My žádné kmotry nalepené na sebe nemáme. Bylo to pro nás velmi bolestivé. V minulosti se na nás nalepilo dost lidí se záměrem dělat politiku na účet státu. Je to ale i v jiných stranách, kdysi se tito lidé nalepili kolem Stanislava Grosse. My jsme se proti tomu postavili, byť ODS to stálo vnitřní otřesy a docela jsme za to krvavě zaplatili, tak žádné takové síly za sebou nemáme.

Obsah je dále dostupný pouze pro registrované čtenáře!

Článek má celkem 1389 slov. Tento obsah je dostupný pouze pro registrované čtenáře. Pokud si chcete přečít zbytek článku, je nutné se přihlásit. Pokud ještě nemáte u nás vytvořený účet, můžete se zaregistrovat.

Autor Redakce

Autor: Redakce


[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat komentář (0)

Reklama

Čtěte také...

Hlava vzhůru vyzve Václava Klause, aby ji vedl do evropských voleb, říká ve velkém rozhovoru Jana Bobošíková

Jana Bobošíková vede do sněmovních voleb blok Hlavu vzhůru. Ve velkém rozhovoru nastiňuje program hnutí a vysvětluje, v čem se od ODS a TOP 09 liší v pravicové politice. Hlavním tématem je i role bývalého prezidenta Václava Klause.

Marie Benešová ve velkém rozhovoru: Co řekla o Bradáčové, občanském zákoníku, zákonu o státním zastupitelství a rozpočtu na rok 2014?

Ministryně spravedlnosti v demisi Marie Benešová ve velkém rozhovoru vysvětluje svůj postoj k vrchní státní zástupkyni Lence Bradáčové. Také naznačuje, jaká atmosféra panuje v justici a zda budou postaveny justiční paláce v Ústí nad Labem a Brně.

Není pravda, že se Starostové a nezávislí prostřednictvím RUD nechali koupit, tvrdí v rozhovoru Petr Liška

Krajský předseda na Ústecku hnutí Starostové a nezávislí Petr Liška v rozhovoru pro Investigate.cz vysvětluje motivaci ke spolupráci s TOP 09. Dále hodnotí působení Jiřího Bessera a Aleny Hanákové na ministerstvu kultury, jak vnímá Miroslava Kalouska nebo prozrazuje budoucnost a směřování starostovs…Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!Magazín Investigate.cz


Časopis je součástí webů portfolia společnosti MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
Investigate.cz na Seznam.cz
Investigate.cz na Facebooku


Redakce Investigate.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!